ljekovitamockurana7

Menu

Zaboravljena šifra? | Zaboravljeno korisničko ime? | Registruj se
  • Indeks
  • » Članovi
  • » Milica

Pozdrav i Postovanje svima prisutnim na ovom forumu

Moje lecenje od crne magije je trajalo nekoliko meseci ,upocetku nisam verovala u te stvari sve dok nisam licno osetila.Moja porodica je pravoslavne vere i nikad o tim stvarima nismo pricali tako da nista od crne magije nisam ni znala.

Pocele su mi se desavati cudne stvari ,a nisam toliko obracala paznju na to sve dok jedne noci nisam mogla da pomerim svoje telo  i osetila sam kako me neko cupa za kosu  tacno sam mogla da osetim fizicko prisustvo crne senke.Moji snovi nisu bili izdrzljivi ,uvek mi u snove dolazi muskarac ruznog izgleda ,ponekad sam mogla da vidim lice a ponekad samo crnu rupu i predelu glave tog muskarca u snovima i uvek me terao na ruzne stvari koje su me toliko crpile da bi se poslije toga osecala isrpljeno ,umorno i uvek sam bila umorna i zelela sam da budem sama u mracnoj prostoriji ,pocela sam se naglo gojiti i uvek sam imala osecaj da je neko pored mene.

Ja sam se zalila majci ,te me ona odvela u crkvu ali od tog dana se pocele desavati jos gore stvari ,posle toga isla sam u samostan ali ni to mi nije pomoglo uvek sam se nalazila u nekakvom krugu i bezala bi da se skrivam u svojoj mracnu sobu.
Jedna prijateljica moje mame Bosanka  preporucila me jedno staroj zeni koja je bila bosanka da mi saleva stravu …nesto je topila na vatri i pokrila bi me crvenim platnom i to istopljeno bacila u vodu ,to sam isla da ponavljam tri puta a sa tom vodom bi se kupala ,ali opet isto se desavalo.

Jedna moja prijateljica mi je dala Bosanske novine koje se stapaju u Australiji u kojima sam nasla oglas jednog coveka “Ali “ on je bio iz Iraka on se oglasavao u tim novinama : skida crnu magiju,pomaze u ljubavi,prorice buducnost,pravi zastitu od crne magije  itd.

Otisla sam kod njega sa mamom on je imao ordinaciju i na recepciji nas je docekala jedna zena Arapkinja da bi se kasnije on pojavio i rekao da udjemo unutra ,prvo mi je rekao da on ima svoje andjele koji mu pomazu i lece ,a ako zelimo njegove usluge moramo da platimo prvu seansu oko 2000 dolara,ja sam pristala a on je rekao mojoj mami da izadje van i nek ceka.Uzeo je zeleno platno stavio mi na oci i rekao da slusam ,neku je molitvu pustao na cd i govorio mi da padnem na ledja ali se to nije desavalo,nakon 15-20 minuta rekao mi je da nije sve gotvo da je slucaj tezak i da se crna magija mora polako cistiti .Zakazao je drugu seansu za tri dana i da tu seansu moram da platim 1500 dolara.
Kad sam se vratila kuci tu noc nisam nikako mogla da spavam imala sam veliki strah ,moja soba je bila toliko hladna kao da je puna leda ,veliki nemir sam imala i osecaj da cu se ugusiti.

Pocela sam da istrazivam po internetu i naisla sam na ovu web site ,poslala sam mail ali mi niko nije odgovarao ,nekoliko dana dobila sam odgovor ,zamolila sam gospodina da mi pomogne i objasnila mu sve sto se desava ,on mi je saopstio da nema potrebe da dolazim do njega da on treba doci kod nas ,nekoliko dana je proslo i on se pojavio bila sam u kuci sa majkom ,bratom i ocuhom porazgovarali smo i trazio je da vidi moju sobu gdje spavam .Kad je usao u sobu poceo je glasno da moli molitvu prvo u jedan kut i tako redom,kad je zavrsio meni je dosla slabost i ostala sam bez svesti,roditelji su mi rekli da se svasta izdesavalo dok je ovaj gospodin molitvu molio.Uzeo je vodu i molio na vodi molitvu i pomesao nekakav cudan crni miris i sa tom vodom sa prskala svoju sobu i celu kucu osim wc-a,kupatila .

Ova situacija se smirila u kuci soba nije bila umorna i ladna ,nisam imala osecaj da ima jos neko u sobi ali desavali su se snovi ,nakon 5-6 dana pojavio se ovaj gospodin i doneo  sa sobom med i maslinovo ulje u ovom ulju bili su listovi nekakve biljke ,a na posudu vode molio je ponovo molitvu,ovu vodu sam pila ujutro i predvece a uljem sam se masirala celo telo pre spavanja nisam ulje nanosila na stidne delove,med sam koristila 5 puta na dan.Dobila sam poklon od njega jedan cd sa molitvom koju moram da svaki dan pre noci pustim da moli u mojoj sobi.

Moji  problemi su nestali evo vec 3 meseca nista se nedesava sto se pre desavalo,hvala ovom gospodinu ali moram napomenuti da nije trazio novac i nije naplatio svoju uslugu kao onaj predhodni.Ovu svoju pricu sam napisala kad sam videla da i drugi javno pisu o svojim problemima sa crnom magijom i da bude pouka da se klone oglasa iz novina i ludi baba.

Na poklon sam dobila lepu i pocnu knjigu koju vec drugi put citam ;
PUT ISTINE  autor: Nedima Krlić.

Puno pozdrava….

• Indeks
  • » Članovi
  • » Milica

Forum Info

Forum Statistika

Ukupno tema:
285
Ukupno anketa:
4