ljekovitamockurana7

Menu

Zaboravljena šifra? | Zaboravljeno korisničko ime? | Registruj se

Hladan znoj, stegnuce u prsima kao neka trema gubljenje snage

Hladan znoj, stegnuce u prsima kao neka trema gubljenje snage

Esselamu alejkum. malo sam po netu trazio i nasao sam i vas pa bih vas zamolio za savjet ako mi mozete pomoci sta da radim dalje.

Naime prije otprilike 2 godine, inace isao sam u medresu i zavrsio Islamski pedagoski fakultet, te sam od malih nogu bio muezin i po potrebi imam u dzamiji , desilo mi se da prilikom ucenja drugog ezana na dzumi , odjednom me nesto oblio hladan znoj, stegnuce u prsima kao neka trema gubljenje snage te jako drhtav glas jedva sam uspio nekako ezan zavrsiti.

Od tada pa do sad, kada u dzamiji trebam petkom da muezinim imam jaku tremu ili kad moram klanjati dzumu. to mi se pocne unaprijed desavati stegnuta prsa imam cijelo vrijeme. Kada trebam krenuti uciti stegne me u prsima i jako ubrzanje srca te nikako nisam u mogucnosti da ucim. Cesto mi dodje pomisao da vise niakd necu mueziniti ili klanjati u dzaimiji i tada mi jedino bude lakse.

Pitam vas da li je moguce da me neko urekao, ili je sihr u pitanju. ili nesto drugo.

Hvala vam puno.

Pitanje pristiglo putem e-maila

Poslanik Muhammed sallallahu ‘alejhi ve sellem, bio podvrgavan tretmanu rukje, učio rukju samome sebi i drugima, naređivao učenje rukje i preporučivao, odnosno odobravao rukju.

Administrator je onesposobio postove za goste. Molimo vas da se ulogate ili registrujete kako bi nastavili.
Imamo 0 musafira i 0 ostalih korisnika na temi

Forum Info

Forum Statistika

Ukupno tema:
293
Ukupno anketa:
4
Ukupno postova:
51
Info člana

Ukupno članova:
356