ljekovitamockurana7

Menu

Zaboravljena šifra? | Zaboravljeno korisničko ime? | Registruj se

LAŽNI VIDOVNJAK I SLUGA ŠEJTANA SIHIRBAZ

LAŽNI VIDOVNJAK I SLUGA ŠEJTANA SIHIRBAZ

Ovaj tekst je nastao iz jednog audio snimka kojeg mi je ustupila jedna sestra kojoj sam učio rukju ,a radi se o telefonskom razgovoru izmđu ove sestre i sihirbaza .

Sestra: Ja vas ponovo zovem pošto ste mi rekli da vas nazovem za 10 minuta, (1. prevara da pokaže koliko je on tražen)

Sihirbaz-Vidovnjak: Dobro gospođo ,kaži te mi šta je kod vas problem ,

Sestra: Neznam šta se dešava ali se loše osjećam ,

Sihirbaz-Vidovnjak: Iz kojeg si grada Bosne otišla u xxxxxx i dali si tačno rodjena u tom gradu ,(2.prevara pokušava iz razgovora doći do njemu potrebni informacija)

Sestra: Da tačno sam iz grada ,

Sihirbaz-Vidovnjak: Slušaj gospođo svi mogući problemi koji se desi jednoj osobi od dana rođenja do kraja njenog života se dijele u 5 skupova ,jedan od tih skupova su : uroci,sihri,ograma i pogani vjetar ,te poslije ovog skupa ima i porodično proklestvo ,ovo može biti ciljano na vas,može da bude preneseno sa vaših roditelja kao nasljestvo na vas.Sad mi napiši koga želiš da vidim i daj mi ime tvoje majke ,tvoje ime ,vaš datum rođenja,imašli muža,ime vaše svekrve i ime muža i datum rođenja od muža,dali imate  dijece ,imena djece i datum rođenja.Sad ću otvoriti Kur'an jer ja radim putem Kur'ana i pogledaću brojeve,sad ćeš mi ponoviti svoj datum rođenja... ehhh sad je 3,13,33 to su naj lošiji brojevi sad ću da saberem ove broje i da vidim. ( 3.prevara nakon uzimanja detaljnih informacija započinje da se hvali ovoj sestri kako ima dosta pacijenata koji mu dolaze i plaćaju mu velike sume novca .Ovo je njegov način da utvrdi koliko je ova osoba spremna da plati uslugu ,jer jedan od ciljeva sihirbaza je i pohlepa za zaradom )

Sihirbaz-Vidovnjak: Ako nisi voljna i spremna da ti se odmah radi bolje da ništa ti neradim ,a ako ti predvidim da ima to ti je kao mravinjak a već sam ja to darno (dirnuo) i onda ti se može svašta nešto ružno destiti i dešavati .(4.prevara pokušava da ustraši osobu kako bi pristala na njegov začarani crni krug )

Sihirbaz kroz dalji razgovor pokušava dobiti što više informacija kao što su iz kojeg dijela Bosne je njen muž ,gdje su se upoznali ,u jednom momentu zastaje i kao poluglasno uči Euzu i Bismillu ,te se čuje paljenje cigarete.Većna samom početku razgovora osoba mu je sve to rekla i on ponavlja ali nepovezano .Jedna odlika sihirbaza nagađanje informacija  kao ćorava koka zrno.

Sihirbaz-Vidovnjak: slušaj xxxxxx kod tebe je broj 4 , rekao sam svi se rađamo od broja 1 do 5 .... 1 je rađanje ,2 sihri ,3 ograma, 4 uroci ... kod tebe je ograma ...spavas ujutro se probudiš i dobiješ naspad cijelog živčanog sistema, svi ste urokljivi i ti i muž i djeca ,tvoja djeca imaju totalno dobre zvijezde .Urok prouzrokuje urok i smrt.

Ovaj sihirbaz u ovom razgovoru nepovezano prelazi sa teme na temu sve sto bi rekao nebi se poklapalo kod ove osobe  ,kad je uvidio da mu neide prelazi na temu ko je napravio sihr i obavještava ovu osobu da joj famelija radi sihr , predlaže da se njena i muževa zvijezda očisti da se napravi blokada i sačini hamajlija ako bi neko pokušo da ponovo napravi sihr da se vrati toj osobi sihr nazad.Preporučuje hamajliju i kao zaštitu i ubjeđiva osobu da im tad niko ništa više nemože napraviti misli na sihr.

Sihirbaz-Vidovnjak: Moram da vam svima sačinim hamajliju za vas i vašu kuću ,7 zapisa za vodu,5 zapisa za paljenje i kađenje,1 hamajliju za muža koju će staviti u auto to mu je od mene halal.Dva kurbana koja ću ja zaklati i uzeti krv i pomješati sa rižom te odnijeti na rijeku nahraniti džinne kako nebi vas više napadali.

Slijedi nastavak .....

S.K

Preporučujem vam upotrebu čorokuta (ar: el-habetu es-sevda'), jer u njemu se nalazi lijek za sve osim za smrt." (Buhari, 7/160)

Administrator je onesposobio postove za goste. Molimo vas da se ulogate ili registrujete kako bi nastavili.
Imamo 0 musafira i 0 ostalih korisnika na temi

Forum Info

Forum Statistika

Ukupno tema:
293
Ukupno anketa:
4
Ukupno postova:
51
Info člana

Ukupno članova:
341