ljekovitamockurana7

Menu

Zaboravljena šifra? | Zaboravljeno korisničko ime? | Registruj se

OPREZ: Sihirbazi na teritoriju BiH

OPREZ: Sihirbazi na teritoriju BiH

1. Dika iz naselja Helena, koja proriče sudbinu gledajući u tepsiju, jutarnju rosu, pa čak i maglu.Ona izvrne praznu tepsiju naopako, nešto prouči u sebi, a onda počne pričati o zdravlju, poslu, ljubavi, finansijama...

2. U Moštrama se nalazi hodža Meho Kurspahić, a na Bucima Hemo Alihodžić koji pravi zapise i hamajlije.

3. hodža Mevludin Salihamidžić, u centru Visokog, pored "Klasove" prodavnice u svojoj kući narod liječi i pomaže.

4. hadži-bula Zehra Džafić, koja se nalazi na Bucima, mjestu prema Kiseljaku.Ona uči kuranske dove na tespih i hamajlije.Sa sinom Mensurom redovno dolazi u visočku tekiju.

5. hadžija Omer Softić, Jedan među rijetkim u Visokom koji više od 25 godina liječi salijevanjem strave, tvrdi da je strava lijek koji je izliječio mnoge bolesnike.Posebno one koji su se prepali ili nagazili na sihir.

6. faladžinica Melva Zukić iz Lukavca, koja je tehnikom falanja otkrila da je na njih bačena crna magija, pa im je pomogla da se riješe toga zla.

7. vidovita Kalda iz Sarajeva, Kalda je gledajući u talog od kafe, rekla pojedinosti iz njegovog života od kojih je zanijemio. Kada je od njega uzela šoljicu, prevrnula je na tacnu, okrenula je u krug i rekla nešto samo njoj razumljivo.Poslije toga, uzela je šoljicu i gledajući u figurice, počela da govori

8. Duhovni iscjelitelj Hadži Hasan, Hadži Hasan tvrdi da iskusan duhovni iscjelitelj, može odmah i na prvi pogled da procijeni da li su tu osobu zaposjele negativne energije, te odmah rješava problem. Otvara knjige, uči dove (molitve) nad vodom u koju se stavlja zapis.

9. stravarka Ćerima Mehić iz Novog Travnika, je poznata kao jedna od najuspješnijih i najpoznatijih osoba za salijevanje strave.Osamdesetčetverogodišnja nana porijeklom iz Teslića, od prije rata nastanjena u Novom Travniku, mnogima je svojom vjerom i umijećem salijevanja straha pomogla.

10. Nurija iz Novog Pazara, Ona radi u maloj, naizgled trošnoj kućici, ispred koje su svakodnevno dugi redovi "paćenika". Nurija ovaj magijski ritual, bacanje rastopljenog olova u vodu, naplaćuje 10 nlemackih maraka po osobi.

11. Zumreta Beganović, iscjeliteljku iz Puračića, mnogi su čuli jer je u tom kraju poznata kao osoba koja neobičnim načinom liječenja pomaže ljudima u nevolji.Specifičnoj iscjliteljskoj tehnici naučio ju je djed njenog supruga, čuveni duhovni iscjlelitelj u Janji kod Bijeljine,

12. Iscjeliteljka Muni pomoću kristala liječi nesanicu, glavobolju, mučninu, nervozu, strah, napade panike, strepnju...Njima može još i dijagnosticirati oboljenje, bez nalaza i ljekarskih pregleda.Šupljom hamajlijom skida crnu magiju.
-Hamajlija mi je dar od hadžije Sulejmana iz Visokog.Poznavali smo se preko njegove nevjeste još od prije rata.Često sam od njega kupovala mlijeko.Kada je poslije rata otišao na Kjabu, donio mi je šuplju hamajliju.Zadužio me je da njome liječim ljude – kaže Muni.

13. Rasim efendija Hadžića, duhovni iscjelitelj iz Tuzle, Poslije učenja dova, efendija me je provukao nekoliko puta kroz šuplju hamajliju i dao mi biljne kapi za jačanje organizma",

14. Aljo ef. Harića iz Doboja, Učim dove za nafaku, spajam rastavljene, ako je to po njihovoj želji i rješavam bračne, odnosno ljubavne probleme.A svemu ovome uglavnom kumuju sihiri ili crna magija.Često kažem da, ako musliman prouči sure, Bismille i El-Fatihu, on se zaštitio od negativnog utjecaja.Ljudi pravoslavne, katoličke, židovske i svih drugih vjera, moleći se dragom Bogu - koji je jedan, takođe se štite od zla.Zato ne treba bježati od vjere i insistiram da se ti ljudi, uz moje tretmane, vrate vjeri i da je praktikuju onako kako su ih otac i mati učili.Htio bi istaći da sudbinu ne proričem i da je to grijeh, jer samo dragi Allah zna šta čovjeka čeka i niko više", kazuje efendija Harić.

- Samir ef. Omerovic, Zavidovici...

Editovao/la: Senad K - Jul-25-2015 05:51 AM

Administrator je onesposobio postove za goste. Molimo vas da se ulogate ili registrujete kako bi nastavili.

Re: OPREZ: Sihirbazi na teritoriju BiH

Esselamu alejkum.
I ova bi trebala na spisak. https://www.facebook.com/pages/Skidanje-Crne-Magije/590667487643340?fref=ts

Administrator je onesposobio postove za goste. Molimo vas da se ulogate ili registrujete kako bi nastavili.

Es-selam-alejkum,mislim da bi i ovaj gospodin trebao ici medzu njih..ustvari doticnom hodzi neznam imena al ako zelis da dodzes do tog hodze moras prvo da kontaktiras njegovog zeta koji se zove MIRSAD ARNAUTALIC ,tamoo negdje oko Visokog..ms

Selam Alejkum...
Iz mog licnog iskustva sa sihirbazima,koji su me navadno lijecili,da ih nekolko spomenem... Hadzije Hamid iz Previla,koji navodno lijeci sa zapisima, hamajlijama... Prva hamajlija je 100 km,koja se mora obavezno kupit i na nju nadodaje jos zapisa. Jedni zapisi se pojedu, jedni se stave u vodu,da se piju, sa jednom vodom se kupa,zapisi sa kojima se treba nakadit...pa onda dolaze zapisi koji se stave u jastuk, lijepe na vrata sobe gdje bolesnik spava,u novcanik.... Ima uglavnom zapiše za sve... S tim da mu moras ponijet 6 flasa Jana vode (ne bilo koje) ta voda naravno ostaje kod njega a tebi naspe vode u kupatilo odnosno u wc-ju.Za svaki taj zapis se daje koliko ko moze al naravno ne prima male novcanice i kroz neko vrijeme te opet ocekuje....
Sledeči je Pekaric iz Gradacca i on daje koje kakve zapise... Hanifa sa Lipe iz Gracanice uci na koncice, iz Babica kod Gracanice (mislim da joj je ime Fatima al nisam sigurna)  salijeva stravu i prorice iz olova... Kod Puracica (Lukavac) neznam ime hodze, protura kroz suplju hamajliju i prorice buducnost,govori o proslosti i ko je napravio....draga braco i sestre nadam se,da ce vam ovo makar malo pomoci, da znate kod koga ne treba ici. Da vam dragi Allah svima olaksa i uputi nas na pravi put

Imamo 0 musafira i 0 ostalih korisnika na temi

Forum Info

Forum Statistika

Ukupno tema:
291
Ukupno anketa:
4
Ukupno postova:
51
Info člana

Ukupno članova:
340