ljekovitamockurana7

Menu

Zaboravljena šifra? | Zaboravljeno korisničko ime? | Registruj se

MOJA LUTANJA U LIJEČENJU

MOJA LUTANJA U LIJEČENJU

ES-SELAM ALEJKUM WE RAHMETULLAHI WE BEREKATUHU POŠTOVANA BRAĆO I SESTRE NA OVOM FORUMU

Kao prvo zelja mi je da podjelim sa vama svoje iskustvo u toku mog lijecenja ,tacnije moje lutanje i trazenje nacina da se rijesim sihra i dzina.
Hvala Allahu mojim mukama se blizi kraj ali svatio sam da je to volja Uzvisenog Gospodara Allaha dz.s.

Moja patnja traje vec zadnjih 2 godine bas koliko traje moje lutanje u lijecenju ,odlazio sam kod poznatih ucaca rukija od Australije pa do Svicarske ,Bosne ,bilo je tu ucaca raznih kalibara profesora,hafiza i neznam sam kakvih zvanja ,svatio sam da Allah dz.s daje lijek i izljecenje.U ovom mom lutanju dosta je novca potroseno u nadi da cu se izljeciti ,listao sam google trazio  pisao ucacima ,odlazio kod njih ali stanje se nije smirivalo vec se u momentima pogorsavalo.Posjecivao sam razne web stranice gdje su mi preporucivali "ispravne" ucace rukija a za neke ucace nisu bili sigurni pa me nisu tim upucivali kazu "nemamo potvrdu da ispravno lijeci " ,kao trazili su potvrdu ljudi da potvrde dali je neko ispravan ili neispravan a neznaju da mozda i ti ljudi nemaju pojma sta je ispravno ili neispravno ali otom potom.....

Prosle godine posjetio sam jednog ucaca u Svicarskoj koji posjecuje tamo odredjene ljude kazu profesor o njemu se pisu knjige kako je uspjesan u lijecenju elhamdulillah ,ali u ovom mom lutanju svario sam citajuci sta je ispravno a sta neispravno i svatio sam da je ovaj profesor ispravan elhamdulillah dobar insan i odlazio sam kod njega 5 puta na rukju ali nije bilo pomaka u mom lijecenju cak bilo je pogorsanja i tad sam bio zbunjen sta se desava pa sam cak pomislio da sam sam sebi umislio ali znao sam da to nije istina subhanAllah prokleti sejtan na svasta covjeka nagovara.

Moji problemi su se prezentovali :nesanica ,ako bi zaspao ruzni snovi (snovi: lutanje u mraku ,neko me proganja,gazim po zmijama,ujedanje zmija ,proganja me crni pas i ujeda za nogu itd),znojenje,bol u prijedjelu stomaka,glavobolja i konstantan bol u pedjelu ledja-repnjace.Odlazio sam na razne pretrage kod doktora ,specijalista ali rezultata nije bilo kazu nista tebi nije ti si sebi umislio bol ,valjda i to moze biti ... i poslije ovog zapocinje moje trazenje i lutanje oko lijecenja Kur'anom ,u guglanju sam naisao na ovu web stranicu ali nikako nisam mogao uspostaviti kontakt sa bratom koji je vlasnik ove web stranice ,pa sam otisao za evropu (Svicarsku i Bosnu),dolaskom kuci u Australiju poceo sam se raspitivati o ovom bratu ali sam nailazio na komentare ali uvjek bi se zavrsavalo "on je vehabija" subhanAllah kad se slusaju neuki ljudi kad pocnu neznalice da sire svoje neznanje tad i drugi ljudi padnu pod njihovo neznanje i skrenu te sa ispravnog puta.
Vec ima deset dana kako sam stupio u kontakt sa bratom sa ove web stranice i vec 2 puta odlazim na rukje kod njega i elhamdulillah stanje se uveliko popravlja ,na prvoj rukiji sam imao velike reakcije koje prije nisam imao kod ostalih ucaca ,te nakon 7 dana opet sam isao kod brata na rukiju dosta tih reakcija se smanjilo ali i simptoma ,za sad hvala Allahu nestala je glavobolja i vratio se normalan san , snovi su prisutni i cak u tim snovima jedna zena uplakana me moli da neidem vise na rukiju kod ovog brata.Sad sam dobio terapiju voda,maslinovo ulje,med i slusanje odredjeni Qur'anski ajeta i sura,nakon 17 dana cu ponovo na rukiju kod ovog brata i pisacu detaljno sta se desava.

Kroz sve ovo svatio sam da nisu toliko bitne titule i hvalidbe vec berekat Allahov ,ali nezelim da podcjenjujem titule potrebno je i znanje ,sve u svemu kod Uzvisenog Allaha dz.s je lijek i izljecenje.

.............NASTAVICE SE INSH'ALLAH...

Administrator je onesposobio postove za goste. Molimo vas da se ulogate ili registrujete kako bi nastavili.

Re: MOJA LUTANJA U LIJEČENJU

Selam

Zelja mi je da se jave svi oni koji su imali slicna iskustva ili iskustvo sa bratom koji je vlasnik ove web stranice ne u cilju hvalisanja ili hvalidbe vec istine .

Jer koliko mi je poznato svi su naplacivali svoje usluge ,neki su cak i davali cijene neki su isli stavom koliko das ,ali ako malo das nece vise da se jave ili te blokiraju kako ih nebi mogao dobiti putem mob.fb,skaypa... sa ovim bratom nisam naisao na taj problem i vidim da nije opterecen novcem ,,

Administrator je onesposobio postove za goste. Molimo vas da se ulogate ili registrujete kako bi nastavili.

Selam

Imala sam iskustvo sa bratom sa ove web stranice nije davao cijenu niti je uzimao novac za rukje ,ali vec drugi ucaci neki su davali cijenu a neki koliko das hahahahah ali se vidi da su ljuti ako das onoliko koliko mozes  a njima je ocigledno malo.

Ovog brata sam posjetila dok je boravio u Bosni-Bihac u dzamiji Fehtiji ...

Moje misljenje je da nije ponekad dobro ako nenaplatis  jer ljudi ima svakakvi kazu "ma ovaj je slab on neuzima nista "misleci da onaj ko naplati i lupi po dzebu da je dobar i kvalitetniji ..... hahahha ima nas svakakvi

Allah mu dao svako dobro

Editovao/la: Biscanka - Dec-02-2014 08:31 AM

E sselamu ' alejkum

Sestro ima i takvih ako im dobro nenaplatis odmah ucac nije dobar naucili ljudi na cijenu ...
Dosta web stranica ima svog favorita kod ucaca i njega prezentiraju ako se neko drugi pojavi odmah komentar nije nam poznat i neznamo dali je ispravan.... ili idi te kod ovog on je profesor,magistar ,hafiz on je poznat .. a ti ispravni ucaci kad odu van BiH ,uhvate se grupnih rukija i na kraju nikog nezavrse a ljudi ostanu u vecem belaju poslije subhanAllah

Imamo 0 musafira i 0 ostalih korisnika na temi

Forum Info

Forum Statistika

Ukupno tema:
286
Ukupno anketa:
4
Ukupno postova:
51
Info člana

Ukupno članova:
293