ljekovitamockurana7

Menu

Zaboravljena šifra? | Zaboravljeno korisničko ime? | Registruj se

Porodično prokletstvo

Porodično prokletstvo

Poštovani ja sam se priključila jer mi treba pomoć.Stanje u mojoj porodici je jako loše a od svih sestra mi je najgore.Čudno ponašanje,tuga,bezvoljnost,nista joj ne polazi za rukom,bez posla,bez momka,bez pravca i cilja i tako godinama.Ja neznam ni ko,ni kako da joj pomognem(ako neko zna pomozite).Zadnje što smo saznali je da je na mojoj porodici prokletstvo i da je sestra najgore prosla od nas..

DOBRO NAM DOSLI NA FORUM

Editovao/la: Senad Kovačević - Sep-15-2014 09:38 AM

Administrator je onesposobio postove za goste. Molimo vas da se ulogate ili registrujete kako bi nastavili.

Re: Porodično prokletstvo

Selam (Mir i Spas)

Javi se na e-mail adresu  ljekovitamockurana@hotmail.com

Preporučujem vam upotrebu čorokuta (ar: el-habetu es-sevda'), jer u njemu se nalazi lijek za sve osim za smrt." (Buhari, 7/160)

Senad Kovačević
Administrator
useravatar
173 Postovi
Administrator
Muško  Website 
Administrator je onesposobio postove za goste. Molimo vas da se ulogate ili registrujete kako bi nastavili.

ne mogu vam poslati pise da mail adresa nije dobro napisana

Marijana wrote:

ne mogu vam poslati pise da mail adresa nije dobro napisana

Odaslao sam vam e-mail treba da ste ga dobili

Preporučujem vam upotrebu čorokuta (ar: el-habetu es-sevda'), jer u njemu se nalazi lijek za sve osim za smrt." (Buhari, 7/160)

Senad Kovačević
Administrator
useravatar
173 Postovi
Administrator
Muško  Website 
Imamo 0 musafira i 0 ostalih korisnika na temi

Forum Info

Forum Statistika

Ukupno tema:
285
Ukupno anketa:
4
Ukupno postova:
51
Info člana

Ukupno članova:
273